“Olimpik aile”

KALEM Farkıyla...

“Olimpik aile”

“Olimpik aile”

ÇaTokyo 2020 Olimpiyatlarına katılacak olan ilk milli sporcumuz Oğuz Uyar’ın annesi Aslı Uyar ve babası Nejdet Uyar, Oğuz’un Çanakkale’yi ve Türkiye’yi olimpiyatlarda temsil edecek olmasının gururunu yaşıyor.

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamads şöyle dendi “Yıllar boyunca yapılan özverili çalışmaların neticesinde gelen başarılar bu aileyi olimpik aile yaptı. Oğuz’un kız kardeşi de abisinin başarıları sonrası atletizme başlamış. O da örnek aldığı abisi gibi olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmek istiyor. Çocuklarını spor yapmaları hususunda yönlendiren ve her daim destek olan olimpik ailemizi kutluyoruz. Sporcumuz Oğuz UYAR’a 2020 Tokyo Olimpiyat oyunlarında başarılar diliyoruz.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST