Öngen’den Ürgüp pozları

KALEM Farkıyla...

Öngen’den Ürgüp pozları

Öngen’den Ürgüp pozları

Ramada Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Öngen, geçtiğimiz gün Ürpgüp’teydi. Burada gerçekleştirdiği gezisinde çekildiği fotoğraf karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Öngen, paylaşımında ise şu ifadeleri kullandı: “Ürgüp’de, koskoca Kayakapı mahallesinde, artık şimdi oturulmayan evler birer birer sıfırdan restore edilerek, rahmetli Mustafa Dinler tarafından ortaya muhteşem bir eser yaratılmış. Projeyi oğlu Yakup Bey sürdürüyor. Yolu açık olsun. Kaldığımız bu oda, bütün mağara evler gibi Kunduracı Mehmet Efendi’nin kayadan oyma eviymiş. Şimdi harika bir suit. Yaratan ve yaşatanlar, bölge turizmine çok etkili bir katkı yapmışlar. Türkiye, sahip olduğu muhteşem tarihi, doğal ve Kültürel zenginlikleri ile Turizmde çok daha yükseklerde olmalı. Bu ülkede çok değerli girişimciler var. Yeter ki, ayaklarına taş değmesin, önleri açılsın…”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST