Onları da unutmadı

KALEM Farkıyla...

Onları da unutmadı

Onları da unutmadı

Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz Yılmaz Bosna Hersekli şehit ve gazi ailelerini ağırladı Belediyeden yapılan açıklamada, “Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz Bosna Hersek’in Visoko ve Kakanj şehirlerinden gelen 26 kişilik Şehit ve Gazi aileleriyle kahvaltı programında bir araya geldi” ifadeleri kullanıldı.

Başkan Yılmaz burada yaptığı açıklamada, “Öncelikle Türkiye’ye ve Lapseki’ye hoş geldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan mutlu olduğumuzu özellikle belirtmek isterim. Daha öncede Bosna Hersek’ten gelen arkadaşlarımızı Lapseki’de ağırlamıştık. Biz Bosna Hersek’i ve Bosna Herseklileri çok seviyoruz. Sizleri kardeş olarak kabul ediyoruz. Şehit ve Gazi yakınları olmanız bizleri daha da çok mutlu ediyor. Pandemi süreci nedeniyle ilişkilerimiz kesildi. Bundan sonraki süreçte bizlerde geleceğiz ve daha önceki yıllarda olduğu gibi ilişkilerimizi daha da güçlendireceğiz. Lapseki Belediyesi olarak daha önceki yıllarda Bosna Hersek’in Zenica şehrine bağlı Pehare köyünde iftar yemeği verdik. Burada olmanızdan son derece memnuniyet duyuyoruz.”dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST