Önlemler yerinde incelendi

KALEM Farkıyla...

Önlemler yerinde incelendi

Önlemler yerinde incelendi

Çan Belediyesi kapalı pazaryerinde alınan önlemler kamu yöneticileri tarafından yerinde inceledi.
Koronavirüs salgınına karşı Cumhurbaşkanlığı genelgesi gereği pazar yeri kurallarının uygulanması doğrultusunda Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Akpınar ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emin Görgün ortaklaşa gerçekleştirilen tedbirleri yerinde denetleyip, pazar esnafına hayırlı işler dilediler. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Çan Belediye Başkanı Bülent Öz; “Kapalı pazar yerine gelen vatandaşlarımızı öncelikle tek kapılı girişten sosyal mesafeyi koruyarak alıyor, maske takma zorunluluğu ve el dezenfekte işlemlerini zorunlu tutuyoruz. Ardından görevli personelimizin ateş ölçme uygulamasından sonra hemşehrilerimizin alışveriş kısmına geçişini sağlıyoruz. Bizler, halkımızın sağlığını korumak adına her türlü tedbiri ve denetlemeyi sağlarken siz vatandaşlarımızın duyarlı ve hassasiyetle yaklaşımından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST