Onu hiç böyle görmediniz! Önlük giydi, pide yaptı… (VİDEO)

KALEM Farkıyla...

Onu hiç böyle görmediniz! Önlük giydi, pide yaptı… (VİDEO)

Onu hiç böyle görmediniz! Önlük giydi, pide yaptı… (VİDEO)

Çanakkale’nin yakından tanıdığı bir isim olan; Eski Başhekim, Eski Sağlık İl Müdürü Ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Beyin ve Sinir Hastalıkları Doktoru Kenan Eliuz, evde kaldığı günlerde adeta meslek değiştirdi. Önlük giyip, pide açan Eliuz, bu yeteneğiyle de herkesi şaşırtmayı başardı. Büyüklerinin mesleğini yapmaya çalıştığını söyleyen Eliuz; ”Rahmetli Dedem ve Babamın mesleğini icra ettim Ameliyat kadar zor mekânları cennet olsun bu arada bizim ailemize de Ekmekçiler derler memlekette” notunu düştü. Eliuz’un bu videosu ise binlerce kişi tarafından izlendi.

Rahmetli Dedem ve Babamın mesleğini icra ettim Ameliyat kadar zor mekânları cennet olsun bu arada bizim ailemize de Ekmekçiler derler memlekette

Kenan Eliuz paylaştı: 20 Nisan 2020 Pazartesi

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST