Orhan Uğur ölümünün 10. yılında anıldı

KALEM Farkıyla...

Orhan Uğur ölümünün 10. yılında anıldı

Orhan Uğur ölümünün 10. yılında anıldı

Çanakkale eski Belediye Başkanı Orhan Uğur ölümünün 10. yılında dualarla anıldı.

1984-1989 yılları arasında Çanakkale Belediye Başkanı olarak kente hizmet veren Orhan Uğur, eşi Mahnur hanım ve oğlu Ziya Uğur tarafından düzenlenen bir etkinlikle anıldı. Orhan Uğur adına, Cuma namazı saatinde bin kişilik lokma dağıtılarak hayır yapıldı. Her sene düzenli olarak eşi ve oğlu tarafından hazırlanan etkinliklerle, ölüm yıl dönümü dualarla anılan Orhan Uğur’un lokma hayrına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti ilçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Mhp İl Başkanı Hakan Pınar ve birçok siyasi ve iş adamı katıldı. Hayra katılan herkese tek tek teşekkürlerini ileten Mahnur Hanım ve Ziya Bey, her sene düzenli olarak Orhan Uğur’un ölüm yıl dönümlerinde anmaya devam edeceklerini belirttiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST