“Ortak paydamız Çanakkale”

KALEM Farkıyla...

“Ortak paydamız Çanakkale”

“Ortak paydamız Çanakkale”

Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran, beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle ÇASİAD üyesi iş yeri sahiplerini ziyaret etti. Burada açıklamalarda bulunan Başaran, “COVİD-19 pandemi döneminde alınan tedbirler kapsamında faaliyetlerimize ara vermiş olsak da, ortak paydanın Çanakkale olduğu bir bağ kurmayı hedeflediğimiz bu dönemde, üyelerimizin sorunlarını dinleyerek çözümler üretmeyi amaçlıyoruz” dedi.


Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) Başkanı Semih Başaran, Yönetim Kurulu Üyeleri Z.Mert Öztürk, A.Burak Kunt, Özge Aretlik ile birlikte ÇASİAD Üyeleri Mehmet Şahin ve Mehmet Yağcı’yı iş yerlerinde ziyaret ettiler.
Ziyaretlerde üyelerle faaliyet konuları, Çanakkale’nin genel durumu, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yapılarak sorunların çözümüne yönelik istişarelerde bulunuldu.
ÇASİAD Başkanı Semih Başaran derneğin hedefleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Başaran, “Üyelerimiz ile sürekli iletişim halinde olduğumuz COVİD-19 pandemi döneminde alınan tedbirler kapsamında faaliyetlerimize ara vermiş olsak da ortak paydanın Çanakkale olduğu bir bağ kurmayı hedeflediğimiz bu dönemde üyelerimizin sorunlarını dinleyerek çözümler üretmeyi amaçlıyoruz” dedi.
ÇASİAD Başkanı Semih Başaran’ın ÇASİAD Üyeleri Mehmet Şahin ve Mehmet Yağcı’ya ÇASİAD Kurucusu Rahmetli Tuğrul Erdoğdu Aksoy’un yazdığı “Bir Yaşam Şehir Çanakkale” adlı kitabını hediye etmesiyle ziyaretler son buldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST