Otobüs seferleri yeniden düzenlendi

KALEM Farkıyla...

Otobüs seferleri yeniden düzenlendi

Otobüs seferleri yeniden düzenlendi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, düzenlenen ve kısıtlanan otobüs seferleri yeniden düzenlendi.

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce, koronavirüs tedbirleri kapsamında otobüs saatlerinde değişikliğe gidilmiş, sefer sayılarında azalmalar olmuştu. Bazı hatlar tamamen sefere çıkmazken, bazıları da birer saat arayla hizmet veriyordu. 1 Haziran’da başlayan yeni dönem normalleşme süreci ile birlikte sefer sayılarında artmalar başladı. 2 Haziran itibariyle düzenlenen sefer saatlerine göre araç hareket saatlerinin sıklıklarının arttığı gözlendi. Hat sefer listesi incelendiğinde araç hareket saatlerinin 22.30’dan sonra azaldığı görüldü. 22.30’a kadar sık bir şekilde hizmet verilirken, vatandaşlar saat 23.00’ten sonra sadece Kepez hattını Ç11K’yı kullanabilecekler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST