“OY VERMEYEN HESAP SORAMAZ”

KALEM Farkıyla...

“OY VERMEYEN HESAP SORAMAZ”

“OY VERMEYEN HESAP SORAMAZ”

Bülent Turan, yaklaşan ikinci tur Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin açıklamalarda bulunarak vatandaşların oy kullanmaları konusunda çağrıda bulundu.

“Bir oy bile demokrasimiz için çok kıymetli” diyen Turan; “14 Mayıs bir demokrasi şöleni içinde geçti. Şimdi 28 Mayıs ikinci tur Cumhurbaşkanı Seçimi ile bu zaferi taçlandırmak zamanı. 14 Mayıs’ta güçlü demokrasi geleneğimize yakışır yüksek bir katılım olmuştu. Ümit ediyorum 28 Mayıs’ta da yüzde 100’e yakın bir katılım sağlanır. Hemşehrilerimizden oy kullanmalarını hassaten istirham ediyorum. Oylararımıza ve sandıklara sahip çıkalım. Teşkilatımıza yine büyük bir sorumluluk düşüyor. Bu seçimin kazananı milletimiz olacaktır, Türkiye olacaktır, Çanakkale olacaktır.” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST