Özcan, “Bütün olmalıyız”

KALEM Farkıyla...

Özcan, “Bütün olmalıyız”

Özcan, “Bütün olmalıyız”

Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan sosyal medya hesabı üzerinden Kaz Dağları ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan sosyal medya hesabı üzerinden Kaz Dağları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Özcan açıklamasında şu ifadeleri kullandı, “Aylık olağan kurullar toplantımızı gerçekleştirdik. Kurul toplantılarımız öncesi Sayın Valimiz Orhan Tavlı beyefendiyle, ilimizin gündeminde olan, altın madeni faaliyetleri, veba hastalığı, ilimiz yatırımları vb konularda, TEMA Vakfı Başkanı Sayın Deniz Ataç Hanımefendi ve uzman arkadaşlarından Kazdağları bölgesinde yapılan maden arama faaliyetleriyle ilgili bilgi ve görüş alışverişinde bulunduk. Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz ve birliğimize bağlı mesleki odalarımız olarak Şehrimizin Kirazlı balaban bölgesinde ve Kazdağları’nda sürdürülen her türlü maden faaliyetleri ile ilgili olarak, tüm kesimlerin, özellikle ilimizin dinamikleri olan tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte, hiçbir görüş ve etki altında kalmadan, ortak mütabakata varılması ve bu doğrultuda samimi hareket edilmesinin elzem olduğuna inanıyoruz. Hepimizde çok eksik ve hatalar var. On yılı aşkın süredir hep birlikte çok şeyler yapabilirdik. Atalarımızın canlarıyla, kanlarıyla bizlere emanet ettiği bu kutsal toprakları, birbirimizle kavga eder gibi yok etmemeliyiz. İktidarıyla, muhalefetiyle, geneliyle, yereliyle bir olmalıyız. Birlikte olmalıyız… Bütün olmalıyız… Samimi olmalıyız…”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST