“Özel çocuklarımız bizim baş tacımız”

KALEM Farkıyla...

“Özel çocuklarımız bizim baş tacımız”

“Özel çocuklarımız bizim baş tacımız”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek Orta ve Ağır Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve yönetim kurulu üyeleri Orta, Ağır Engelli Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Ölçek, kurum yöneticilerinden de hem öğrenci faaliyetleri hem de merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Sınıfları tek tek gezen Başkan Ölçek öğrencilerle uzun süre vakit geçirdi. Başkan Ölçek, merkezde yapmış olduğu açıklamada, “Orta ve Ağır Engelli Rehabilitasyon Merkezimiz bizler için ayrı bir öneme sahip. Buradaki evlatlarımızın daha iyi şartlarda daha iyi ortamda eğitim almaları için herkese büyük görevler düşmektedir. Bizlerde her zaman bu göreve hazır olduğumuzu buradan belirtmek isterim. Bu anlamda yeni eğitim ve öğretim yılınında kendilerine hayırlar getirmesini temenni ederim” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST