Özel sporculardan anlamlı ziyaret

KALEM Farkıyla...

Özel sporculardan anlamlı ziyaret

Özel sporculardan anlamlı ziyaret

Çanakkale Özel Sporcular İl Temsilcisi Güngör Sağır ve Özel Sporcular Işık Spor Antrenörü Aslı Şahin Çiftçi özel sporcular ile birlikte İl Müdürü Aziz Sinan Alp’i ziyaret ettiler.

Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp katıldıkları Şampiyonalarda dereceye giren sporcuları makamında kabul ederek başarılarından dolayı kutladı. Ziyarette konuşan Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Alp; “İl Müdürlüğü olarak geleceğimiz olan çocuklarımız için tüm olanakları seferber ettiğini, tesislerimizde her engellinin kendine uygun yapacağı spor var. Engellilerin eve kapanmasını çok doğru bulmuyoruz. Bu da bunun en güzel örneğidir. Kentimizde engellilerin spor yapması için tüm olanakları sunuyoruz. Birçok engellinin Türkiye hatta uluslararası düzeyde derece yapması da bizleri gururlandırıyor Bu kapsamda, dereceye giren, kentimizin sporda adını duyuran sporcuları tebrik ediyorum. Bunlara emek veren yarışlara hazırlayan antrenörleri ve velileri kutluyorum” dedi.
Özel Sporcular İl Temsilcisi Güngör Sağır ise ziyarette yaptığı konuşmada şunları ifade etti; “Öncelikle yarışmalara giderken bizlerden desteğini esirgemeyen İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp’e Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube müdürlerimize şahsım ve sporcularım adına teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaretin sonunda İl Müdürü Alp tarafından Özel Sporculara hediye takdim edildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST