Özgürlük Parkı’nda çeyrek final heyecanı

KALEM Farkıyla...

Özgürlük Parkı’nda çeyrek final heyecanı

Özgürlük Parkı’nda çeyrek final heyecanı

Avrupa Şampiyonasında mücadele eden A Milli Kadın Voleybol Takımının Polonya ile maçını açık hava ve dev ekranda yayınlayan Bayramiç Belediyesi, vatandaşlara heyecan dolu bir gece yaşattı.

Bayramiç Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları tamamlanan Özgürlük Parkı’nda, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın çeyrek final heyecanı yaşandı. Milli takımımızın Polonya ile mücadelesini canlı olarak yayınlayan Bayramiç Belediyesi, vatandaşlara keyifli bir gece yaşattı. Çimlerin üzerinde oldukça heyecanlı bir maç izleyen Bayramiçliler, milli takım oyuncularının muhteşem performansıyla daha da coştu. Polonya’yı yenerek yarı finale çıkan Filenin Sultanları, büyük alkış aldı.

Karşılaşmayı ilgiyle izleyen Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Burada oldukça keyifli bir akşam geçirdik. Halkımız da büyük ilgi gösterdi. Bu tür etkinliklere devam edeceğiz” dedi. Gece, Lütfücan Mutlu’nun seslendirdiği şarkılarla devam etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST