Paylaşın da insanlar güzellik görsün!

KALEM Farkıyla...

Paylaşın da insanlar güzellik görsün!

Paylaşın da insanlar güzellik görsün!

Çanakkaleli hayvanseverler, Jolie adındaki bu sevimli kediye yuva arıyorlar. Calicivirüs nedeniyle ağzının bir kenarında yara oluşan ve hastalıktan sonra dilinin bir kısmı dışarıda olan bu Jolie, aylardır yuva bulamıyor. Kedinin yaklaşık 10 aylık olduğunu belirten hayvanseverler ise onun dilinden bu sevimli mesajı paylaştılar; “Ben Jolie, adımı tedavimi yapan veteriner amca verdi. Angelina Jolie’den esinlendi sanırım. Yaklaşık üç aylıkken sokakta perişan halde bulundum. Calicivirüs nedeniyle ağzımın ve dilimin bir kısmını kaybettim. Çok uzun zaman tedavi oldum. Şu an çok sağlıklıyım. Geçirdiğim hastalıktan sonra dilim dışarıda kaldı. Bence çok komik oldum. Kuru mama yiyebiliyorum ama yaş mamayı daha çok seviyorum 😊 kum terbiyesi olan 10 aylık, kısır bir kızım. Biraz sırnaşık olduğumu söylüyorlar. Kucakta uyumaya bayılıyorum. Şu an tek eksiğim beni instagramda fenomen yapacak bir ev arkadaşı. Lütfen ilanımı paylaşır mısınız? Sevgi dolu, güvenli ve ömürlük yuvamı bulmam gerekiyor. Beni sahiplenecek kişiye Nazlıcan elinden geldiğince yardımcı olacakmış, söz verdi. Tek isteği ömür boyu takip şartıymış. Bir an önce prensesler gibi yaşayacağım yuvamı bulmalıyım. İletişim:0545-834-56-26”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST