Pazarın tansiyonu düştü

KALEM Farkıyla...

Pazarın tansiyonu düştü

Pazarın tansiyonu düştü

Seçim öncesi piyasalarda yaşanan belirsizlik, döviz kuruna yansıması hayatın her alanında bir durağanlık yaşanmasına neden olmuştu. Seçimler yapıldıktan sonra piyasalarda bir rahatlama oldu. Bu Pazar fiyatlarına bile yansıdı.

Her hafta Salı günleri Cuma pazarı yerinde kurulan Salı pazarında bu hafta sebze ve meyve fiyatlarının düştüğü görüldü. Tezgahlarda daha yeni yeni yer alan kirazın kilosu ise 90 liradan en pahalı meyve olarak satılmaya başladı.

Bu hafta kurulan Salı pazarında kalite ve cinsine göre sebze ve meyve fiyatları şöyle; Domates 20, muz 28, erik 50, portakal 20, kuru soğan 20, patates 20, taze fasulye 30, patlıcan 15, salatalık 15, biber 10, dolmalık biber 15, kıl sivri 30, kabak 15, limon kilo 15, marul 10, armut 20, bezelye 20, taze sarımsak demet 10, karpuz kilo 20 liradan satıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST