Pozitif olup dışarı çıkanlar yurda yerleştirilecek

KALEM Farkıyla...

Pozitif olup dışarı çıkanlar yurda yerleştirilecek

Pozitif olup dışarı çıkanlar yurda yerleştirilecek

Fevzipaşa Mahallesi Muhtarı Hacı Ramazan Işıldak koronavirüse yakalanıp dışarı çıkan mahalle sakinlerinin yurda yerleştirileceğini açıkladı.

Muhtar Hacı Ramazan Işıldak sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı, “Fevzipaşa Mahallesi Muhtarlığı olarak; yapılan şikayetler ile ilgili bugün mahallemizde bir çalışma yaptık. Kolluk kuvvetleri ve sağlık ekipleri ile yaptığımız çalışmada pozitif olan mahalle insanlarımıza son kez uyarı yaptık bundan sonra Covid 19 testi pozitif olup evinden dışarı çıkan vatandaşlarımız şifa bulup negatif olana kadar yurda alınacak. Sevgili mahalle insanlarım, bizler bu mahallede doğduk büyüdük maksat birbirimize destek olmak, köstek olmak değil… Sizler bizim için ailelerimiz için çok değerlisiniz. Lütfen birbirimize saygı duyalım dua edelim.. Rabbim şifa versin, insanlığı bu hastalıktan kurtarsın.. Kalın sağlıcakla”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST