“Projelerimiz Çan’a hayat katacak”

KALEM Farkıyla...

“Projelerimiz Çan’a hayat katacak”

“Projelerimiz Çan’a hayat katacak”

Çan CHP Belediye Başkan adayı olan Bülent Öz, ilçede önemli çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Eşi Şebnem Öz ile birlikte gece gündüz demeden Çanlı hemşerilerini ziyaret eden ve seçim için vaatlerini dile getiren Bülent Öz, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimde ise vatandaşların oylarına talip. “Üreten ve Büyüyen Çan İçin Çok Çalışacağız” diyen ve geçtiğimiz günlerde sağlık üzerine vaadini dile getirdikten sonra hemşerilerinden çok güzel geri dönüşler aldığını ifade eden CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz; “Önce Çan Önce Sağlık. Çan’a derman olacağız. İlçemize açacağımız Tıp Merkezimiz ile eksikliğini hissettiğimiz sağlık hizmetlerini Çan’ımıza getirerek ilçe sakinlerimizin civar il ve ilçelere tedavi için gitmesine gerek kalmadan sağlıkta kaliteyi ön planda tutarak, poliklinik, sağlıklı yaşam, ambulans ve evde bakım hizmetleri vereceğiz” dedi ve Tıp Merkezinde, hemşerilerinin 2. Basamak sağlık hizmetleri ile şifa bulacağını, SGK kapsamında ücret alınmadan Belediye Kanunlarının verdiği yetkiler çerçevesinde sunulacağına dikkat çekti. Çan’da büyük bir eksiklik olarak değerlendirdiği ve vaatleri arasında yer alan Sağlıklı Yaşam Merkezi, Hasta Nakil Aracı ve Evde Sağlık Hizmetleri ile Çan’ın büyük bir değişime uğrayacağını dile getiren Belediye Başkan Adayı Öz; “Sözümüz söz, güzel çanımız için derman olacağız” diyerek seçimde iddialı olduklarını ifade etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST