Psikolog Karan yeni kliniğini açtı

KALEM Farkıyla...

Psikolog Karan yeni kliniğini açtı

Psikolog- Psikoterapist Alper Karan yeni kliniğinin açılışını Değirmenlik Sokak’ta hizmete sundu.

Psikolog Psikoterapist Alper Karan kliniğinin açılışını Kemalpaşa Mahallesi Değirmenlik Sokak’ta açtı. Açılışa; Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Çanakkale Beşiktaşlılar Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış öncesi açıklamalarda bulunan Psikolog- Psikoterapist Alper Karan ise şunları söyledi, “Geçmiş deneyimlerimde İstanbul Zeytinburnu Ermeni Hastanesinde madde bağımlığında çalıştım. Çanakkale’de sizlere bundan sonra hizmet vereceğim. Çeşitli hocalarımın yanında klinik stajlarım oldu. Aile çift üzerine çalıştım. Uzmanlık alanım çocuk ve ergendir. Cinsel terapi üzerine yeni eğitimlerim var. Çocuk zeka testlerine hakimim. Bu konuda yardımcı olabilir. Bizim asıl sorunumuz farkındalık. Klinik psikoloğa gitme eğilimi var. Daha doğrusu kabullenme var. Eskiden de buna ihtiyacımız vardı. Fakat toplum bunun farkında değildi. Farkında olsa da kabullenilmiyordu. Artık ‘Psikoloğa gidip anlatıyorum rahatlıyorum’ diyenler var. Terapi süreçlerinden mutluluk duyanlar var. Ama hala kırsalda ve küçük kesimlerde bunu yaşayabiliyoruz. Biz yönlendirme yapmıyoruz asla tavsiye vermiyoruz. Bizim tek amacımız sizin doğru yolu kendi içinizde sağlamak. Aslında kendi içinizdeki enerjiyi açığa çıkartıyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ise, “Hayırlı görevler diliyorum. Biga Belediye Başkanımıza da açılışa katıldığı için teşekkür ederim. İnşallah hayırlı, bol kazançlı günler olsun” dedi.
Konuşmaların ardından klinik kurdelenin kesimi ile beraber açıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST