PTT 178. Kuruluş yıldönümünü kutluyor

KALEM Farkıyla...

PTT 178. Kuruluş yıldönümünü kutluyor

PTT 178. Kuruluş yıldönümünü kutluyor

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıldönümü nedeniyle PTT Çanakkale Başmüdürü Yaşar Öztürk ve PTT personeli Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.

Ziyarette Vali Orhan Tavlı, PTT Çanakkale Başmüdürü Yaşar Öztürk ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet etti. PTT Çanakkale Başmüdürü Yaşar Öztürk, PTT’nin kuruluş yıldönümü etkinlikleri ve 2018 Troya Yılı tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Çanakkale Valiliği, Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çanakkale PTT Başmüdürlüğü işbirliğinde bastırılan ‘Troya Müzesi’ temalı pullarla ilgili olarak Vali Orhan Tavlı’ya bilgi verdi. Yapılan görüşmelerin ardından ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Orhan Tavlı, PTT’nin 178. kuruluş yıldönümünü kutladı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST