Pucca tatilini Assos’ta yaptı

KALEM Farkıyla...

Pucca tatilini Assos’ta yaptı

Pucca tatilini Assos’ta yaptı

Bu aralar zor zamanlar yaşayan yazar ve internet fenomeni Selen Pınar Işık veya bilinen adıyla PuCCa, tatilini ailesiyle birlikte Assos’ta geçirdi. Biraz olsun dinlenme imkânı bulan ve sitemkâr bir tatil geçirdiği gözlenen PuCCa, tatil paylaşımlarında şikâyetlerini ise böyle dile getirdi;”Otel benden çekiliş falan istemedi, sadece bu saçma olaylar sırasında yanımda olduklarını söylediler. Bebek gibi ağırladılar bizi ki Bati yıktı oteli, abartmıyorum gerçekten yıktı. Gözüm yaşlı gidiyorum resmen. Benim için o kadar değerli yaptıkları anlatamam. Zamanında hukukumuz olduğu gazetelerden veto yedim, ismi lazımdeğil o kitapçı hala çok kırgınım kitapları depolara sakladı, feno arkadaşlarım korkudan beni blockladı, blocklamayanlar dedikodumu yaptı. Ama bunun yanında Bbc den başla bir sürü kanal belgeselimi yapmak için ülkeye geliyor, escobarın oğlundan; yabancı youtuberlara kadar. Reklam alamayacak korkusu yaşamayıp yanımda olan arkadaşlarım, imza günümde benimle ağlayan kardeşlerim siz gerçekten çok değerlisiniz. Tekrar teşekkür ederim.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST