Radika’nın gözdeleri

KALEM Farkıyla...

Radika’nın gözdeleri

Radika’nın gözdeleri

(Soldan sağa: Ayşegül Kayhan, Ali Sarı, Meral Gündoğan, Eray Şahin, Murat Bektaş, Ayberk Arslan)

Akol Hotel’in üstünde yer alan bağımsız Radika Restoran marka imajını Çanakkale ölçeğinin de dışına çıkarak çok iyi bir isim yaptı. Fiyatıyla, manzarası ve meze çeşitliliği ile müşterilerine nezih ve temiz bir ortam sunan Radika’nın değişmez şef garsonu Murat Bektaş, müşteri memnuniyeti gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmediklerini söylüyor.

(Radika Balık Restoran’ın şef garsonu Murat Bektaş)

Murat Bektaş’ın ekibinde Ayberk Arslan, Eray Şahin, Meral Gündoğan, Ayşegül Kayhan, Ali Sarı ve Gülçin Dural gibi işini ciddiyetle yapan pek çok isim var. Radika kalitesi ve yeme içme zenginliğinin yanı sıra hızlı servisi ve memnuniyet garantisi ile çalışıyor.
Aman siz siz olun rezervasyon yaptırmadan çat kapı gitmeyin çünkü Radika’ya yemek keyfi için çevre şehirlerden ve İstanbul’dan da pek çok misafir geliyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST