Rektör Murat Eğitim Fakültesini ziyaret etti

KALEM Farkıyla...

Rektör Murat Eğitim Fakültesini ziyaret etti

Rektör Murat Eğitim Fakültesini ziyaret etti

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Zeki Genç’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Dekanımız Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Eğitim Fakültesi’nin akademik faaliyetleri ile yeni binaya taşınma süreci, bilgisayar, fen ve coğrafya laboratuvarlarının hazırlıkları, drama salonu, kütüphane, müzik ve resim atölyelerinin planlanması hakkında kapsamlı olarak bilgi paylaşımında bulundu.

Ardından, Rektör Prof. Dr. Sedat Murat ve beraberindeki Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, Sosyal Bilimler Yüksek Okulu Müdürü Dr.Öğr. Üyesi Enver Yolcu, Prof. Dr. Yunus Eryaman, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Monus, Yapı İşleri Daire Başkanı Sinan Karabulğu, Fakültemiz Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Salim Razı ve Dr.Öğr.Üyesi Adil Çoruk ile yeni fakülte binasını gezerek incelemelerde bulundular.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST