Rozetini Kılıçdaroğlu taktı

KALEM Farkıyla...

Rozetini Kılıçdaroğlu taktı

Rozetini Kılıçdaroğlu taktı

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Erol ve Lapseki İlçe Kadın Kolu Başkanı Gökçe Özdil’le birlikte, gençlere rozet takdimi etkinliğine katıldı. Özdil’in kızı Gökçe’ye parti rozeti, bizzat Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takıldı.


Çanakkale’nin CHP’li siyasetçileri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlere rozet takdim ettiği etkinlikle bir araya geldi. Öncesinde partinin Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka ile buluşan Çanakkale ekibi hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Kadın Kolları Genel Başkanımız Aylin Nazlıaka, Genel Başkan Yardımcımız Hürmüz Avcı ve Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanımız Sibel Erol ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim” dedi.
Ekip, daha sonra ise rozet takdim etkinliğine katıldı. Muharrem Erkek, bu anları da sosyal medya hesabından paylaşarak, “Bu akşam Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun gençlerimize Partimizin rozetini taktığı törende İl Kadın Kolları Başkanımız Sibel Erol da bizimleydi ve Lapseki İlçe Kadın Kolu Başkanımız Gökçe Özdil’in kızı Sevgili Didem Özdil rozet takılan gençlerimiz arasındaydı” şeklinde konuştu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST