Rüstem Derin Türkiye Şampiyonu

KALEM Farkıyla...

Rüstem Derin Türkiye Şampiyonu

Rüstem Derin Türkiye Şampiyonu

Türkiye rekortmeni Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcusu Rüstem Derin gerçekleştirilen TSSF serbest dalış açık su bireysel Türkiye şampiyonasında paletsiz ip destekli branşta 79m dalarak Türkiye şampiyonu oldu.

Çanakkale Gençlik ve Spor Kulübü milli sporcusu Rüstem Derin gerçekleştirilen TSSF serbest dalış açık su bireysel Türkiye şampiyonasında paletsiz ip destekli branşta 79m dalarak Türkiye şampiyonu oldu. Konuyla ilgili Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Rüstem Derin bu branşta 83 metre ile Türkiye rekorunu elinde bulunduruyor. Ekim ayında yapılacak Dünya serbest dalış şampiyonasında rekorunu geliştirerek madalya almayı hedefliyor. Sporcumuzu tebrik ediyor ve Dünya şampiyonasında başarılar diliyoruz” dendi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST