Sadettin Saran’ın yatırımdaki adresi Ayvacık

KALEM Farkıyla...

Sadettin Saran’ın yatırımdaki adresi Ayvacık

Sadettin Saran’ın yatırımdaki adresi Ayvacık

Türk iş insanı ve spor yöneticisi Sadettin Saran’ın Ayvacık ve Assos’a hayranlığı biliniyor. Her fırsatta Ayvacık’a gelen, davetlerini Assos’ta veren Saran Ayvacık ilçesinde Bahramkale’de taş ev de yaptırdı.

Spor aşığı Sadettin Saran geçen sene de Çanakkale’de Saran Group tarafından yapımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu’nun açılışı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devir teslimini gerçekleştirmişti. Saran, “Ben bugün sahip olduğum her şeyi spora borçluyum. Spordan kazandığımızı yine spora yatırarak, gençlerimize ve ülkemize katkı yapmak en büyük amacımız” demişti. Çanakkale’deki Cevatpaşa Ortaokulu’nda yapımı tamamlanan Atatürk Spor Salonu’nun açılışına ve devir teslim törenine de katılan Saran’ın Ayvacık’ta pek çok yatırım yaptığı da konuşuluyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST