Sağ salim bulundu

KALEM Farkıyla...

Sağ salim bulundu

Sağ salim bulundu

Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla mantar toplamaya giden ve bir anda kaybolan Terzialanlı Sefiye Kenar Orta, jandarma ve AFAD ekiplerinin uzun süre aramalarının ardından sabaha karşı sağ salim bulundu.
İki çocuk annesi Terzialanlı Sefiye Kenar Orta, geçtiğimiz gün arkadaşlarıyla mantar toplamaya gitmişti. Orta, o esnada birden gözden kayboldu. Önce arkadaşları tarafından aranan ve bulunamayan Safiye Orta için öğleden sonra ise devreye arama kurtarma ve jandarma ekipleri girdi.
Gece yarısına doğru Orta’dan hala bir haber alınamayınca umutlar tükenmeye başlamıştı. Gece 12’de sonra devreye arama köpekleri girdi. Orta’nın ailesi eli kalbinde beklerken neyse ki korkulan olmadı. Sefiye Orta, sabah saatlerine doğru sığındığı bir barınakta sağ salim bulundu.
Önce sağlık kontrolü için hastaneye götürülürken Orta, sonrasında ise ailesine kavuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST