Şahika Muratları karıştırırsa…

KALEM Farkıyla...

Şahika Muratları karıştırırsa…

Şahika Muratları karıştırırsa…

Çanakkaleli serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen, geçtiğimiz günlerde yeni bir rekora daha imza atarak Dünya Şampiyonu olmuştu. Ercümen’i başarısı nedeni ile çok sayıda kişi tebrik etti. Tebrik edenler arasında şarkıcılar Murat Boz ve Murat Dalkılıç da vardı. Sosyal medya hesaplarından tebrikleri kabul eden Ercümen, iki sanatçıyı karıştırınca ortaya gülümseten diyaloglar çıktı. Murat Dalkılıç Ercümen’i sosyal medya hesabından paylaşarak, “Denedi denedi hiç kimse inemedi en derine dedik” yazarak “Büyüksün Şahika” diye ekledi. Şahika Ercümen ise bu sırada yanlışlıkla Murat Boz’u etiketleyerek paylaşım yapınca olanlar oldu. Yanlış etiketi sonradan fark eden Ercümen, “Muratları karıştırmışım, 100 metreye dalınca böyle unutkanlıklar olabiliyor. Neyse ki pek anlayışlılar” ifadelerini kullandı. Şarkıcı Murat Boz ise buna cevap olarak, “Tebrikler Şahika gururumuzsun. (Bak bu da benim en sevdiğim şarkılarımdan, hastasıyım)” yazarak Murat Dalkılıç’ın ‘Derine’ isimli parçasını paylaştı.
Sosyal medyada paylaşılan bu diyaloglar okuyanları güldürdü.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST