Şahika’nın kitabı Delfi ve Denizkızı yayında!

KALEM Farkıyla...

Şahika’nın kitabı Delfi ve Denizkızı yayında!

Şahika’nın kitabı Delfi ve Denizkızı yayında!

Çanakkaleli serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen şu sıralar çıkardığı çocuk kitabının heyecanını yaşıyor. Delfi ve Denizkızı isimli kitabının tanıtımını sosyal medya hesabından yapan Ercümen şu ifadeleri kullandı, “İlk kitabımın tarif edilemez heyecanını sizinle paylaşmak istiyorum; ‘Delfi ve Denizkızı’ tüm kitapevlerinde ve online kitapçılarda. Çocukken sualtı dünyasını keşfetmek en büyük hayallerimden biriydi. Acaba bir yunusla yüzmek nasıl bir şeydi? Ya da denizkızları gerçek miydi? Denizde geçirilen onca güzel ‘an’ dan sonra, benim gibi mavi tutkunu meraklı ruhlara, biraz sualtı dünyasını, içinde barındırdığı sıra dışı canlıları ve yaşadıkları birtakım maceraları anlatmak istedim. Dilerim bu kitap pek çok çocuğa maviyi korumak için ilham verir. Derin maviden sevgilerle”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST