Saklı cennetler ortaya çıkarılacak

KALEM Farkıyla...

Saklı cennetler ortaya çıkarılacak

Saklı cennetler ortaya çıkarılacak

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, Başkan Yardımcısı Hasan Çelimli ve Üye Onur Akgül’ü kabul etti. Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odasının Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, Başkan Yardımcısı Hasan Çelimli ve Üye Onur Akgül’le bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Cihan Müşterioğlu, Assos başta olmak üzere Kadırga Koyu, Sivrice, Sokak Ağzı, Babakale, Gürpınar ve Tuzla gibi turizm bölgelerinin turizmde ivme kazanması, ihya edilmesi için hazırladıkları projeler ile Saklı kalmış bir doğal güzellik olan Ezine Çamlıca Köyü ve şelalesinin yeni bir destinasyon olarak turizme kazandırılması için yapılacak çalışmalar hakkında Vali Orhan Tavlı’yabilgi vererek, desteklerinden dolayı teşekkür etti. Yapılan görüşmelerin ardından Vali Orhan Tavlı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Rehberler Odasına çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST