“Salgının bir an önce son bulması ümidiyle”

KALEM Farkıyla...

“Salgının bir an önce son bulması ümidiyle”

“Salgının bir an önce son bulması ümidiyle”

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, öğrencilerine mesaj gönderdi.
ÇOMÜ uzaktan eğitimini sürdürüyor. ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, bu kapsamda öğrencilerine seslendi. Murat mesajında şu ifadelere yer verdi; ”Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen Koronavirüs salgını nedeniyle bu yarıyılın sonuna kadar uzaktan eğitime geçmiş bulunmaktayız. Önümüzdeki yaz aylarında ise bu dönemin eksik kalan kısımlarını telafi edeceğiz. Bu süre zarfında evinizde kalmanız, derslerinize motive olmanız, ülkemizin geleceği olan sizlerin ve yanı sıra ailelerinizin sağlıklı kalması en büyük temennimizdir. ÇOMÜ olarak uzaktan eğitim ile ilgili gerekli çalışmaları yürütmekte ve güncel bilgileri web sayfasından paylaşmaktayız. Salgının bir an önce son bulması ümidiyle sağlıklı günler dilerim.”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST