Şampiyonluğu kutladılar

KALEM Farkıyla...

Şampiyonluğu kutladılar

Spor Toto Süper Lig’de Medipol Başakşehir’i 2-1 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’ın taraftarları Çanakkale’de şampiyonluğu doyasıya yaşadı.

Türk Telekom Stadı’nda oynanan karşılaşmaya iki takım da 66 puanla başladı. Sahadan üç puanla ayrılan şampiyonluk kupasının sahibi olacaktı. 90 dakika sonunda Başakşehir’i 2-1 yenen Galatasaray, 22’inci şampiyonluğuna ulaştı. Şampiyonluk coşkusu tüm yurtta olduğu gibi Çanakkale’de de yaşandı. Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nde konvoy yapan Galatasaraylılar, ayrıca İskele Meydanı ve Kordonboyu’nda marşlar eşliğinde şampiyonluğu doyasıya kutladı. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın da şampiyonluk gününe gelmesi, kutlamaların coşkusunu bir hayli arttırdı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST