Sebepsiz yere saldırdılar: 2022 yazısını parçaladılar

KALEM Farkıyla...

Sebepsiz yere saldırdılar: 2022 yazısını parçaladılar

Sebepsiz yere saldırdılar: 2022 yazısını parçaladılar

Çanakkale Belediyesinin İskele Meydanına yerleştirdiği 2022 yazılı ışıklı platform geçtiğimiz gece saldırıya uğradı. Kimliği belirlenmeye çalışılan kişilerin platforma tekme atarak yazıyı parçaladı.
Çanakkale Belediyesinin yılbaşı için İskele Meydanına yerleştirdiği 2022 yazan ve vatandaşların önünde fotoğraf çektirdiği platform geçtiğimiz gece saldırganların hedefi oldu. Rakamlar tekme darbeleriyle kırılıp parçalanırken platform büyük zarar gördü. Çanakkale Belediyesi, saldırganların yakalanması için şikayetçi olurken her türlü yasal hakkın kullanılarak zararın maddi ve manevi tazmin yoluna gideceği öğrenildi. Çevredeki MOBESE ve güvenlik kameralarını inceleyen emniyet güçleri ise kamu malına zarar veren saldırganların yakalanarak cezalandırılmalarının an meselesi olduğunu açıkladı. Çanakkale Belediyesi platformun en kısa zamanda tamir edileceği bilgisini verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST