Seçim güvenliği toplantısı yapıldı

KALEM Farkıyla...

Seçim güvenliği toplantısı yapıldı

Seçim güvenliği toplantısı yapıldı

28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin huzur ve güven içinde gerçekleşmesi için alınacak tedbirlerin değerlendirildiği seçim güvenliği toplantısı, Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Emniyet Müdürü Celal Taşci, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Sadi Akman, Sahil Güvenlik Batı Marmara Grup Komutanı SG. Yb. Ercan Oran, Kaymakam Adayları Hakan Vatansever ve Mustafa Çolak, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Serkan Çelikkanat ve İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü J. Albay Alper Selvi katıldı. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilimizde huzur ve güven içinde gerçekleşmesi için il genelinde alınacak tedbirler değerlendirildi. Seçim sürecinde herhangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için her türlü güvenlik tedbirinin alındığını belirten Vali İlhami Aktaş, seçimde görev alacak olan tüm personele kolaylıklar diledi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST