Şehit Yakınları Ve Gazi Evi’nin Temeli Atıldı

KALEM Farkıyla...

Şehit Yakınları Ve Gazi Evi’nin Temeli Atıldı

Şehit Yakınları Ve Gazi Evi’nin Temeli Atıldı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından tekrar düzenlenmiştir. Çanakkale Şehit Yakınları ve Gazi Evi Rehabilitasyon Merkezi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi.
Temel atma törenine Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ersin Fırat, Ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Çanakkale Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gülşen Uz, Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şube Başkanı Nejdet Erdinç, Belediye Başkanları, STK çalışmaları, partililer ve çok puan davetli katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla ilgili tören protokol konuşmaları ile devam etti. Çanakkale Şehit Yakınları ve Gazi Evi Rehabilitasyon Merkezi’nin temelini attı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST