“Sektöre destek olmaya çalışıyoruz”

KALEM Farkıyla...

“Sektöre destek olmaya çalışıyoruz”

“Sektöre destek olmaya çalışıyoruz”

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sonrası konuşan ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Üyelerimizin Azami Fiyat tarife taleplerinden, güzergâh değişikliği taleplerine kadar iletilen tüm talepleri ilgili mercilerde görüşülmesini sağlayarak sektöre destek olmaya çalışıyoruz” dedi.

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Yılmaz, Ömer Kaya, Coşkun Canbaz, Selahattin Önder, Ali Karakaş Denetim Kurulu Başkanı, İşyeri Denetleme ve Danışmanlık Grubu Üyesi Gökhan Akgün. Ve Genel Sekreter Yüksel Türkoğlu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görüş alışverişi yaptı. ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Çelik yer aldı. Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “İlimizin ulaşım sektöründe faaliyet gösteren şoförlerimiz çok büyük görev ve sorumluluk taşımaktadır. Çanakkale Şoförler Odası bizim sürekli dirsek temasında olduğumuz Odalar arasında yer alıyor. Üyelerimizin Azami Fiyat tarife taleplerinden, güzergâh değişikliği taleplerine kadar iletilen tüm talepleri ilgili mercilerde görüşülmesini sağlayarak sektöre destek olmaya çalışıyoruz. Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Demir’e ve Yönetim Kuruluna nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Emel Uğur Kırıcı

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST