Selçuk Semizoğlu’na ‘teşekkür’ plaketi

KALEM Farkıyla...

Selçuk Semizoğlu’na ‘teşekkür’ plaketi

Selçuk Semizoğlu’na ‘teşekkür’ plaketi

Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret ederek, Türkiye’nin 7. Çanakkale’nin ise ilk AB Coğrafi İşaretli ürünü olan Bayramiç Beyazının tescil sürecinde sağladığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu : “ İlimizin marka değerlerinin ön plana çıkarılması, coğrafi işaretlerinin alınması için her aşamada destek veriyoruz. Bayramiç Beyazımızın coğrafi işaretinin tescil çalışmalarını da başından beri takip ediyoruz. Ancak bu başarının gerçek mimarı Bayramiç Ziraat Odası Başkanı İsmail Pehlivan’dır. Yoğun emek sarf ederek bıkmadan usanmadan sonuca ulaşmak için gayret gösterdi. Ben de kendisini tebrik ediyor ve ilçesine sağladığı tüm katkılar için takdire şayan azmi için teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki daha pek çok başarılarına ortak ve şahit olacağız” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST