Semizoğlu esti gürledi: Kime sitem etti?

KALEM Farkıyla...

Semizoğlu esti gürledi: Kime sitem etti?

Semizoğlu esti gürledi: Kime sitem etti?

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sert ifadelere yer verdi. “Ardından kırk it havlamayan kurt, kurt değildir” diyen Semizoğlu’nun sözleri, “Kime sitem etti?” sorusunu sordurdu.
ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ardından kırk it havlamayan kurt, kurt değildir. Hele itler menfaatçi ve paraya tapanlar ise havlayan ve dedikodu yapan it sayısı daha da yükselir. Ancak netice değişmez it ittir, kurt kurttur” ifadelerini kullandı.
Semizoğlu’nun bu paylaşımı “kime sitem etti?” diye meraklandırırken paylaşıma gelen yorumlardan bazıları ise şunlar oldu:

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST