Semizoğlu Hasat Şenliği açılışına katıldı

KALEM Farkıyla...

Semizoğlu Hasat Şenliği açılışına katıldı

Semizoğlu Hasat Şenliği açılışına katıldı

Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Beldesinde 17-18 Ekim 2019 tarihlerinde, Tarım ve Orman Bakanlığı Çanakkale İl Müdürlüğü, Ezine Kaymakamlığı, Geyikli Belediye Başkanlığı, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve S.S. Geyikli Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğinde bu yıl birincisi düzenlenen “Zeytin Hasat Şenliği” başladı.

Zeytin Hasat Şenliğine katılan Çanakkale Ticaret veSanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Hasat Şenliği ile ilgili yaptığı açıklamada, bölgenin önde gelen tarım ürünleri arasında yer alan ve coğrafi işaret özelliği barındıran zeytin ve zeytinyağının hak ettiği katma değeri oluşturması açısından düzenlenen Hasat Şenliğininbu anlamda çok önemli olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.Sektörü Oda olarak çok yakından takip ettiklerini vurgulayan Semizoğlu; “Sektör temsilcileri ile sık sık bir araya geliyoruz. Sorunları biliyor, çözüm için de ilgili Kurumlarla görüşüyoruz.” diyerek, üyelerin vizyonlarını geliştirmek amacı ile yakın zamanda bir yurt dışı iş gezisi planladıklarını belirtti. Başkan Semizoğlu, Zeytin Hasat Şenliği açılışı sonrasında stant açan üyeleri ziyaret ederek, düzenlenen resim sergisini gezdi.

 

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST