Semizoğlu kardeşlere ziyaret

KALEM Farkıyla...

Semizoğlu kardeşlere ziyaret

Semizoğlu kardeşlere ziyaret

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas ve AK Parti Kurucu Üyelerinden Nurkan Şanda, ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu ve abisi Şakir Semizoğlu’nun iş yerlerine ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Selçuk Semizoğlu, sosyal medya hesabından bu kareleri paylaştı. Semizoğlu fotoğraflara, “Kıymetli AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu Hanımefendi, AK Parti Çanakkale İl Başkanımız Naim Makas Bey ve AK Parti Kurucu Üyelerimizden Nurkan Şanda Beyi, Ağabeyim Şakir Semizoğlu ile iş yerimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İlgileri ve ziyaretleri için teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST