“Sen hayallerinden vazgeçme”

KALEM Farkıyla...

“Sen hayallerinden vazgeçme”

“Sen hayallerinden vazgeçme”

AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın eşi Kevser Turan, SMA hastası bir gence el uzattı. Turan’ın özel kalemi Hilal Bayar ise sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: “Gönülden yapılan işler, gönülden yapılan muhabbetler zamana yenik düşmez. Yıl 2013… Başkanımızın eşi Kevser Turan, İstanbul’dayken tanıştığı Nuriye ablamızın SMA hastası oğlu Ömer için, birçok yardımda bulunmuş ve elinden gelen ne varsa yapmaya gayret etmişti. 8 yıl sonra Nuriye abla ve Ömer ile yeniden bir araya geldi Kevser Turan. Ömer’in her türlü zorluğa karşı mücadelesi, gayreti, azmi hayata tutunma aşkı hiç değişmemiş. Tabi ki bu süreçte en büyük destekçisi biricik anneciği olmuş. Geleceğe dair hayaller konuşuldu. Üniversitede Basın ve Yayın Teknolojileri okumuş, alanında çalışmak ülkesine katkı sunmak istiyormuş delikanlı Ömer. Her zaman yanındayız Ömer kardeşim, sen hayallerinden vazgeçme.”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST