Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi Başvuruları Başlıyor

KALEM Farkıyla...

Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi Başvuruları Başlıyor

Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi Başvuruları Başlıyor

Çanakkale Seramik Müzesi tarafından 06-22 Haziran 2023 tarihleri arasında ‘Seramik Takı Tasarım ve Uygulama Atölyesi’ düzenleniyor.

Atölye çalışması katılımcıların özgün tasarımları hayata geçirebilmesi, seramik sanatıyla uygulamalı olarak tanışması, sanatsal bir üretimin içinde olmasını amaçlamaktadır.

Eğitim ve uygulama süreçleri seramik eğitmenleri tarafından verilecek atölye, Çanakkale Seramik Müzesi bahçesinde gerçekleşecektir. Katılımcıların öncelikle seramik çamuruyla ve elle şekillendirme teknikleriyle tanışarak temel üç boyutlu formları oluşturma konusunda pratik yapmaları sağlanacaktır. Çanakkale merkezde yaşayan 18 yaş üstü kentlilerimizin ücretsiz olarak katılım sağlayabileceği atölyenin seramik malzemeleri Çanakkale Belediyesi tarafından temin edilecektir.

Başvuru için www.canakkaleseramikmuzesi.org adresindeki katılım formunun e-posta olarak seramikmuzesi@canakkale.bel.tr adresine gönderilmesi ya da Çanakkale Belediyesi Seramik Müzesi Cevatpaşa Mahallesi Kaya Sokak No:31-33 Merkez Çanakkale adresine elden ulaştırılması gerekmektedir.

Son Başvuru tarihi: 04 Haziran 2023 Pazar Saat 19.00

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST