Sıfır atık uygulaması semineri düzenlendi

KALEM Farkıyla...

Sıfır atık uygulaması semineri düzenlendi

Sıfır atık uygulaması semineri düzenlendi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu işbirliğinde webinar internet üzerinden gerçekleştirilen Sanayi Tesisleri ve OSB’ler için “Sıfır Atık Uygulaması” bilgilendirme seminerine, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi personeli, Elektrik Teknikeri Sadık Uygur, Harita Teknikeri Mesut Şahin, İdari İşler Personeli Tevfik Milletsever katıldı.

“ÇANAKKALE OSB’Yİ YEŞİL OSB YAPACAĞIZ”
Eğitim faaliyetiyle ilgili bilgi veren Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy; “Çanakkale OSB’de faaliyet gösteren firmalarımızın “Sıfır Atık” uygulaması kapsamında gerçekleştirdikleri çalışmaları desteklemek ve geliştirmek üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız organizasyonunda gerçekleştirilen eğitime OSB personelimiz katıldı. Hedefimiz Çanakkale Organize Sanayi Bölgesini “Yeşil OSB” kategorisine sokabilmek. Bu amaçla bölgedeki tüm partnerlerimizle işbirliği yaparak, OSB olarak faydalanabileceğimiz ulusal ve uluslararası destek mekanizmalarını takip ediyor ve araştırıyoruz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST