Sıkıntılarını ve çözüm önerilerini konuştular

KALEM Farkıyla...

Sıkıntılarını ve çözüm önerilerini konuştular

Sıkıntılarını ve çözüm önerilerini konuştular

ÇTSO’ya bağlı 14 nolu meslek grubu üyeleri yemekli toplatıda bir araya gelerek sektörel sıkıntılarını ve çözüm önerilerini konuştular.

ÇTSO’ya bağlı 14 nolu meslek grubu üyeleri geçtiğimiz akşam toplantıda bir araya geldi. Toplantıya; 14 No‘lu Meslek Komitesi Başkanı Sezer Güner, Başkan Yardımcısı Hasan Ertürk, Komite Temsilcisi ve Meclis Üyesi Mustafa Mesut Ergin, ÇTSO 14 No’lu Meslek Komite Sorumlusu Mehtap Göynüer ile çok sayıda Meslek Grubu üyesi katıldı. 14 No’lu Meslek Komite Başkanı Sezer Güner yaptığı açılış konuşmasında Meslek Komitesinin çalışmaları hakkında bilgi vererek bu toplantıların diyaloğun gelişmesi, üyelerin birbirini daha iyi tanıması ve ortak projeler-çözümler üretebilme açısından önemli bir fayda sağladığını belirtti. Toplantıda katılımcılar; usulsüz çalışan ulaştırma firmalarının engellenmesi, motorin, benzin ve LPG’ye yapılan zamların taşımacılık ve nakliye sektörünü zor duruma soktuğunu, araç lastik ve bakım giderleri ile motorlu taşıt vergisi, sigorta, koltuk sigortası, güzergah belgesi, muayene gibi artık karşılanamaz hale gelen standart giderleri vb. konuları gündeme getirerek sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dile getirdi.

Komite Üyeleri, toplantıya katılım sağlayarak görüşlerini paylaşan tüm üyelere teşekkür etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST