Şimdi de radyocu oldu!

KALEM Farkıyla...

Şimdi de radyocu oldu!

Şimdi de radyocu oldu!

55’inci Uluslararası Troia Festivali çerçevesinde her yıl verilen Homeros, Bilim, Kültür ve Sanat Ödülünü bu yıl alan Prof. Dr. Haluk Şahin, şimdi de radyocu oldu. Başarılı kişiliğe ile tanınan Şahin, radyoculuğun ayrı bir zevk olduğu belirterek; “Medya alanında aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım: Master yaptım, doktora yaptım, hocalık yaptım, muhabirlik yaptım, yazı işleri müdürlüğü, genel yayın yönetmenliği, danışma kurulu üyeliği, icra kurulu başkanlığı, prodüktörlük, sunuculuk, köşe yazarlığı, düzeltmenlik, editörlük vb. vb. yaptım, bunlardan bazılarını 40 yıl süreyle yaptım. İçimde hiçbir ukde kalmadı. Bir tek alan eksik: Radyo! Radyolara pek çok kez çıktım ama hiç radyo programım olmadı. Şans diyelim. Dün Mert Erdoğan’a da söyledim bunu. Konuştuk oradan buradan, daha çok “Ada’”dan. O, aradabir yol durumunu verirken ben de bir çeşit yaşam haritası da olan romandan söz ettim. Roman kahramanları hakkında ödüllü bir soru sorduk, kazananları duyurduk. Radyonun keyfi başka” dedi. Kendisine yeni işinde başarılar diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST