Soğuk havada dışarıda kalanlara yardım ediliyor

KALEM Farkıyla...

Soğuk havada dışarıda kalanlara yardım ediliyor

Soğuk havada dışarıda kalanlara yardım ediliyor

Çanakkale Belediyesi, soğuklara sokaklarda kalmak zorunda kalan vatandaşlara yardım ediyor. Ayrıca soğuk havalarda zor durumda kalan can dostlarda barınaklarda misafir ediliyor.
Çanakkale Belediyesi soğuk havalarda dışarıda kalan vatandaşlarla can dostlara yardım eli uzatıyor. Konuyla ilgili Belediyenin yaptığı açıklamada, “Kentimizde etkili olan soğuk hava koşullarında barınma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz vatandaşlarımız için 444 17 17 numaralı telefondan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, dışarıda bulunan can dostlarımızı soğuk hava şartlarından olumsuz etkilenmemeleri için Barınağımızda misafir edecek. Kentlilerimizin de dışarıda ve zor durumda olduğunu tespit ettiği can dostlarımızı 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezimize bildirmelerini dileriz.Öte yandan can dostlarımızın beslenmesinde aksaklıkların yaşanmaması amacı ile Dardanos, Güzelyalı ve merkezde faaliyet yürüten yerel hayvan koruma görevlileri, STK’lar ve muhtarlıklara da mama temini gerçekleştirilmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST