Sokak hayvanları için pedallayacaklar!

KALEM Farkıyla...

Sokak hayvanları için pedallayacaklar!

Sokak hayvanları için pedallayacaklar!

Çanakkale Bisiklet Platformu, Çanakkale Koza Gençlik Derneği, Ardes Öğrenci Yurdu, Ahbap Çanakkale ve Best Of Fitness’in desteği ile Duvar Cafe&Bar’ın organize ettiği Arkadaşıma Dokunma Bisiklet Turu 7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek.

Çanakkale Bisiklet Platformu anlamlı bir etkinliğe daha imza atıyor. Organizasyon ile ilgili gerçekleştirilen duyuru da; “Hayatı ve doğayı paylaştığımız dostlarımız onlar… Kimiyle uygarlığı taşıdık kıtadan kıtaya, kimiyle toprağı sürüp ürün hasadı yaptık yüzyıllarca, kimiyle arkadaşlık ettik… Onlar aynı göğün altında hayata beraber değer kattığımız dostlarımız… Onlarla yüzyıllardır beraber yaşadığımızı unutup onların yaşam haklarını gasp etmeye başladık. Bizler Duvar çalışanları olarak onlarla ilgili unuttuklarımızı hatırlatıp farkındalık yaratmak için Hayalgücü Tanıtım, Çanakkale Koza Gençlik Derneği, Çanakkale Bisiklet Platformu, Ardes Öğrenci Yurdu, Ahbap Çanakkale ve Best Of Fitness’in desteği ile 7 Ekim pazar günü saat 17.00’da Golf Aile Çay Bahçesi’nde toplanarak “Duvar Çalışanları Hayvana Şiddete Karşı” başlığıyla pedal çeviriyoruz… Bu farkındalığa güç katmak isteyen tüm dostlarımızı bu minik bisiklet turuna bekliyoruz” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST