Sokaklarda 23 Nisan şarkıları yankılandı (VİDEO)

KALEM Farkıyla...

Sokaklarda 23 Nisan şarkıları yankılandı (VİDEO)

Sokaklarda 23 Nisan şarkıları yankılandı (VİDEO)

Çanakkale Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, kentin cadde ve sokaklarında 23 Nisan şarkıları yankılandı.

Çanakkale Belediyesi, salgın hastalık riski nedeniyle içinde bulunduğumuz sosyal izolasyon günlerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocukları unutmadı. Kentlilerin bayram coşkusunu evlerinde de hissedebilmeleri adına kentin cadde ve sokaklarında 23 Nisan şarkılarının yayını gerçekleştirildi. Şarkıların renk kattığı bayram coşkusuna, çocuklar başta olmak üzere kentliler de pencere ve balkonlarından eşlik etti.

Ulusal Egemenliğimizin 100. yaşında sokaklarımızda #23Nisan şarkıları yankılanıyor…🎼💕Haydi çocuklar, #EvdeKal’arak bizlere pencere ve balkonlarınızdan eşlik etmeye..🇹🇷#23NisanKutluOlsun #EvdeKalÇanakkale #UlusalEgemenlik100Yaşında

Çanakkale Belediyesi paylaştı: 23 Nisan 2020 Perşembe

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST