Son mesleki yeterlilik sınavları yapılıyor

KALEM Farkıyla...

Son mesleki yeterlilik sınavları yapılıyor

Son mesleki yeterlilik sınavları yapılıyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nda 2021 senesinin son mesleki yeterlilik sınavı yapılmaya başlandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) MEYBEM A.Ş. işbirliğinde toplamda 36 adayın katılımıyla ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde sınavlar başladı.
ÇTSO’da 2021 yılının son mesleki yeterlilik sınavları gerçekleştiriliyor. 20 Aralık tarihinde başlayan ve toplamda 5 gün sürecek Mesleki Yeterlilik Sınavları hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Odamız bünyesinde sınav yetkili kuruluşu TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde 2021 yılında 304 adayın katılımıyla toplamda 7 adet Mesleki Yeterlilik sınavı gerçekleştirdik. Odamız İlimizin ve Ülkemizin nitelikli eleman ihtiyacı ile yeni iş yeri açmak isteyen girişimcilerimize sınav imkanı tanıyarak ekonomimize ve istihdamımıza katkı sağlıyor. Firmalarımız personelleri için gerekli olan Mesleki Yeterlilik Sınavları için Odamızın ilgili departmanını arayarak bilgi alabilir.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST