Sorumsuz sürücü yolcuları mağdur etti

KALEM Farkıyla...

Sorumsuz sürücü yolcuları mağdur etti

Sorumsuz sürücü yolcuları mağdur etti

İskele-Otogar istikametinde şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Ç-9 hattı, geçtiğimiz gün otobüs durağının bölgesine park eden sorumsuz bir sürücü yüzünden maddi hasarlı kazaya karıştı.

Olay, geçtiğimiz akşam meydana geldi Ç-9 hattı, iskele durağına yolcu almak için yanaşacağı vakit, kendi bölgesinde park halinde duran bir araç gördü. Ç-9’un şoförü, “otobüs durağı” yazan yerde duran aracın yanından geçerken ise kazada malum araca çarptı.

DONDURMA YİYORMUŞ!
Sorumsuz sürücünün, “otobüs durağı” bölgesine aracını bırakmasının sebebi ise sinirleri daha da gerdi. Sürücü, “dondurma yediği” için aracı oraya park ettiğini ifade etti.

Kısa süre sonra bölgeye gelen polisler kaza noktasını incelerken Ç-9’la seyahat edecek yolcular ise otogardan kendileri için gönderilecek yeni bir otobüsü beklemeye koyuldu. Yaşanan olayda hem yolcular mağdur olurken, hem de bir sürücünün sorumsuzluğu yüzünden yok yere kaza yaşanmış oldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST