Sözün gelişi, sonsuza dek gitti…

KALEM Farkıyla...

Sözün gelişi, sonsuza dek gitti…

Avukat..
Gazeteci-Yazar..
Entelektüel..
İş insanı..
Siyasetçi..
Gönül adamı..
Baba ve koca..

Çanakkale’nin yetiştirdiği çok özel bir adamı kaybettik. Yıllarca Burası Çanakkale Gazetesinde Sözün Gelişi köşesinden iktidara ve iktidarın bürokratlarına dokunduran Gökhan artık aramızda değil.

Şahsına münhasır yapısıyla, tarzıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken, fikirlerini yazılarıyla paylaşan Ruşen Fuat Gökhan geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

Bugün Cuma Namazına müteakip Necipaşa Camiinden kalabalık bir cemaat ile kaldırılan Ruşen Fuat Gökhan şehir kabristanlığında defnedildi.
Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan ile Ruşen Fuat Gökhan’ın kızarı Hande ve Merve Necippaşa Camisinde taziyeleri kabul etti.

Ruşen Fuat Gökhan’ın hayat arkadaşı, sırdaşı sevgili eşi Nihal Gökhan ise tabutun başından ayrılmadı. Taziyeleri de orada kabul etti.
Merhuma Allahtan rahmet diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST